Gümrükçüoğlu Dernekpazarlılarla oruç açtı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Dernekpazarı’nda düzenlenen iftar programlarında Dernekpazarlılarla birlikte oruç açtı.

Gümrükçüoğlu Dernekpazarlılarla oruç açtı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ilçelerde düzenlenen iftar programları ile vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

 

Hükümet Binası önünde verilmesi hedeflenen  iftar yemeği hava muhalefeti nedeniyle Belediye  arkasındaki Solaklı  parkında gerçekleştirildi.

 

İftarda konuşan Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık, bu güzel ortamın oluşumuna katkı sağlayan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na ve  iştirak edenlere teşekkür etti.

 

Dernekpazarı Belediye Başkanı Mehmet Âşık’ın yanı sıra işadamı Sadık Albayrak, AK Parti Dernekpazarı İlçe Başkanı Zeki Avni Usta ve mahalle muhtarlarının da hazır bulunduğu iftar programında Dernekpazarı’nda yüzlerce kişi ile birlikte oruç açan Başkan Gümrükçüoğlu, iftarın ardından gerçekleştirdiği konuşmasında Ramazan’da bir araya gelmenin önemine dikkat çekerken, Ramazan’da yaşanan birlik ve beraberliğin her zaman sürmesi temennisinde bulundu.

 

Konuşmasında geride kalan Salı günü Ankara’da olduğunu ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı adaylığının açıklandığı törene katıldığını Dernekpazarlılara hatırlatan Başkan Gümrükçüoğlu, Erdoğan’ın ülkeye yaptığı hizmetlerin büyüklüğüne dikkat çekerken, “Ankara’da Sayın Başbakanımıza bu iftar programlarımızdan bahsettiğimizde hepinize, teker teker; selam, sevgi ve muhabbetlerini iletmemizi bizden rica ettiler. Biz de üzerimize borç olan, şimdi cumhurbaşkanlığı yoluna çıkmış olan, bölgemizin, Doğu Karadeniz’in, sizin emanetiniz Sayın Başbakanımız’ın selamını sizlere iletiyorum” ifadelerini kullandı.

 

İftar programı, Müftü Abdullah Aksoy’un yaptığı yemek duası ile sona erdi.

 

Haber-Foto: Fahri Düzenli

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ofli.
ofli. - 7 yıl Önce

sayın gümrükçüoğlu nerede oruç açarsa aççın arkasını unutan önünün bulamaz.yazıklar olsun.

AZİZ ÖZKAN
AZİZ ÖZKAN - 7 yıl Önce

RAMAZZAN İKLİMİNİ SICAK OTMADA YAŞAMK VE YAŞATMAK KÜLTÜRÜ..TEŞKKÜR...KAYNAŞMA BUNA DENİR....

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21