Dernekpazarı’nda Kurt ve Hacıyakupoğlu görevlerine başladı

Dernekpazarı Çevre Sağlığı hekimliğine ikinci kez atanan Dr. Seval Kuvvet Kurt ile Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü’ne memur olarak atanan Halit Hacıyakupoğlu görevlerine başladılar.

Dernekpazarı’nda Kurt ve Hacıyakupoğlu görevlerine başladı

Dernekpazarı Sağlık Ocağı Çevre Sağlığı hekimliğine ikinci kez atanan Dr. Seval Kuvvet Kurt ile Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü’ne memur olarak atanan Halit Hacıyakupoğlu görevlerine başladılar.

 

2015 yılında Sağlık Ocağında Çevre Sağlık Grup Başkanı olarak göreve başlayan Seval Kuvvet, 2016 yılı Temmuz ayında yaptığı evliliğin ardından Düzköy Çal Sağlık Ocağı Aile Merkezinde göreve başladı.

 

Bir süre boş kalan Çevre Sağlık Hekimliğine ikinci kez atanan Dr. Seval (Kuvvet) Kurt, Dernekpazarı’na gelerek görevine başladı.

 

Öte yandan Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü’nde yeni memur ataması yapıldı.

1986 Araklı doğumlu olup aslen Sürmeneli olan Halit Hacıyakupoğlu, Dernekpazarı Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne memur olarak atandı.

 

KTÜ Matematik öğretmenliği bölümü mezunu olan ve bir süre ücretli Matematik Öğretmeni olarak görev yapan Hacıyakupoğlu, askerlik görevinin ardından memuriyete atandı.

 

Dernekpazarı Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne büro personeli olarak atanan Hcıyakupoğlu da ilçedeki görevine başladı.

 

Haber-Foto: Fahri Düzenli

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21