Dernekpazarılı öğrencilerden Kutlu Doğum etkinliği

Dernekpazarı Hasan Cansız Kom Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan program ile Kutlu Doğum Haftası kutlandı.

Dernekpazarılı öğrencilerden Kutlu Doğum etkinliği

Dernekpazarı Hasan Cansız Kom Çok Programlı Lisesi Din Kültürü Öğretmeni Vildan Hüseyinoğlu ile Matematik Öğretmeni Gülengül İşçi’nin öğrencileriyle birlikte hazırladıkları program Halk Eğitim Merkezi’nin çok amaçlı salonunda yapıldı.

 

İbrahim Ağa Ana Okulu öğrencilerinin ilahileri ile başlayan programda öğrenciler tarafından Kur’an-ı Kerim okundu. Peygamber Efendimizin hayatından kesitlerin sunulduğu, şiirlerin ve özlü sözlerin okunduğu program, slayt gösterisiyle devam etti.

 

Peygambere Mektup konulu yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Lise öğrencilerinden Muhammed Enes Cansız birinci olurken, Ayşenur Sarıtaş ikinci, Tuğba Akçay üçüncü oldu. Öğrencilerin ödüllerini Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Ayaloğlu takdim etti.

 

Ortaokul öğrencilerinden Sümeyye Başer birinci olurken, Belkıs Vural ikinci, Şerif Akyol ise üçüncü oldu. Öğrencilerin ödüllerini Lise Müdürü Aziz  Özkan takdim etti.

 

Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Ayaloğlu programı hazırlayanlara, emeği geçenlerle ve izlemeye gelen velilere ve  kurum temsilcilerine teşekkür etti.

 

Haber-Foto: Fahri Düzenli

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21