Dernekpazarı Tapu’ya TS EN ISO 9001:2008 Belgesi

Dernekpazarı Tapu Müdürlüğü Uluslar arası Kalite belgesi olan TS EN ISO 9001:2008 belgesi aldı.

Dernekpazarı Tapu’ya TS EN ISO 9001:2008 Belgesi

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nün Sürekli Kurumsal Gelişim Projesi kapsamında yürüttüğü Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları neticesinde, Türk Standartları Enstitüsü Tarafından gerçekleştirilen 3. Taraf bağımsız denetim sonucu düzenlenen törenle, Dernekpazarı  Tapu  Müdürlüğü TS EN ISO  9001:2008  Kalite Yönetim Sistemi Belgesi  almaya hak kazandı.

 

Dernekpazarı Tapu Müdürlüğü’nde düzenlenen tören ile Kalite Belgesi Tapu Müdürü Eyüp Tak’a verildi. Törene Kaymakam Abdurrezzak Canpolat, Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, Trabzon Tapu  ve Kadastro  IX. Bölge  Müdürü Adnan  Cevher, Bölge Müdür Yardımcısı Fatih Hacihasanoğlu, Kalite Şube Müdür Hacı Osman Turan ve  daire amirleri katıldı.

 

Kalite Belgesi alan Tapu Müdürlüğü’nde vatandaşlar işlemlerini kısa sürede ve kaliteli bir şekilde yapabiliyor. Girişte kaydı ve cep telefonu alınan vatandaşların işlemleri bitirildiğinde cep telefonu ile kendilerine işlemlerin bittiğine dair mesaj gönderiliyor. Bankaya harcını yatıran vatandaşlar Tapu’ya gidip Tapularını alabiliyorlar.

 

Ayrıca Dernekpazarı’nda bulunan herhangi bir taşınmazını satmak isteyen vatandaşlar, istedikleri bir Tapu Müdürlüğü’ne giderek Dernekpazarı’ndaki taşınmazının satış işlemini yapabiliyorlar.

 

Dernekpazarı Tapu Müdürlüğü, İlçe sınırları içindeki Kadastro çalışmalarını tamamlanmış olup, 2/B arazi çalışmalarına devam etmektedir.

 

Haber-Foto: Fahri Düzenli

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21