Dernekpazarı Milli Eğitim’e Bayram Gündoğar atandı

Yaklaşık bir yıldır vekaletlerle yönetilen Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Bayram Gündoğar atandı.

Dernekpazarı Milli Eğitim’e Bayram Gündoğar atandı

2013 yılı Mart ayından beri vekaletle yönetilen Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Rizeli Bayram Gündoğar atandı.

 

Müdür Vekilliği görevini başarıyla yürüten İbrahim Ayaloğlu ise Sürmene İlçesi Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atandı.

 

Müdür Bayram Gündoğar Kimdir?

1970 Yılında Rize’de doğan Gündoğar, 1982 yılında Güneysu İlkokulundan,1989 yılında da Güneysu İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. 1995 yılında Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. 1998 yılında Uludağ Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Tasavvuf Tarihi alanında Yüksek Lisans yapan Gündoğar, 2012 yılında da KTÜ Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde Eğitim Yönetimi Testi Planlama ve Ekonomisi alanında 2. yüksek Lisansını yaptı.

 

1995 yılında İstanbul-Beyoğlu Fındıklı Lisesi’nde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak göreve başlayan Gündoğar, vatani görevini Siirt-Pervari  Doğanköy İlkokulu’nda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öretmeni olarak tamamlayan Gündoğar, Rize Güneysu İHL’de Meslek Dersleri Öğretmenliği, Güneysu İHL Müdür Yardımcılığı, Güneysu Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekilliği, Güneysu Şehit Kemal Mutlu Anadolu Öğretmen Lisesi Kurucu Müdürlüğü, Güneysu Kıbledağı Şehit Metin Çetin  İlköğretim Okulu Müdürlüğü ve Rize Merkez İmam Hatip Ortaokulu Müdürü olarak çalıştı.

 

Haaber-Foto: Fahri Düzenli

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa YAŞAR
Mustafa YAŞAR - 8 yıl Önce

Bayram Gündoğar Hocamızla Rize Güneysu da görev yaptığım da tanışmıştık. Çalışkan ve Başarılı olan Bayram Hocamızın Dernekpazarı'nda da güzel çalışmaları olacağına inanıyorum. Kendilerine başarılarının devamını diliyorum. Rabbim hayırlı eylesin.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21