Dernekpazarı Kaymakamı Selim Erkovan göreve başladı

Dernekpazarı Kaymakamlığına atanan Selim Erkovan Dernekpazarı’na gelerek görevine başladı.

Dernekpazarı Kaymakamı Selim Erkovan göreve başladı

2013 Yılı Yaz Kararanamesi ile Dernekpazarı Kaymakamlığına atanan Kaymakam Selim Erkovan ilçeye gelerek görevine başladı.

 

1979 İstanbul doğumlu olan Erkovan aslen Bayburtludur. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunu olan Kaymakam Erkovan, Çankırı ili Kurşunlu Kaymakam Vekilliği, Ilgaz ilçesinde Kaymakam Refikliği ve Kastamonu Handüzü İlçesi Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Düzce Kaymakam adayı iken 98.dönem Kaymakamlık atamaları ile Dernekpazarı’na atandı.

 

Bölgeyi ilk defa gördüğünü ancak yabancılık çekmediğini ifade eden Kaymakam Erkovan, “Kendim, İstanbul Marmarayı ve yakın çevresini tanıdım. Buraları pek tanımadığım halde  ilk geldiğimde kültürel anlamda ve doğasıyla güzel bir yer olduğunu gördüm. Pek yabancılık hissetmeden çabuk alışacağımı anladım. Dernekpazarılı bir  arkadaşım vardı. O bana Dernekpazarı’ndan çok bahsederdi. İnşallah bir gün Dernekpazarı’ na atanır, orada görev yaparsınız derdi. Kurayı çektiğimde hemen O’nu hatırladım” diye konuştu.

 

Dernekpazarı’nın tanıtıma ihtiyacı olduğunu belirten Erkovan, “Sitelerden Dernekpazarı’nı  araştırdım. İlk intibam Dernekpazarı’nın tanıtılması gerektiği şekilde tanıtılmadığı oldu. Bu alanda bir çalışmanın olması gerektiğine inanıyorum. Sosyal, kültürel ve eğitim alanında başarı için projeler yapmayı düşünüyoruz. Eğitimin çıtasını daha yükseklere çıkarmak için çalışmamız gerektiğine  inanıyorum. Dernekpazarı’ndan çıkmış, parlamenter, eğitimciler, bürokratlar var. Bunların sayısını arttırabilmek için gayret sarf edeceğiz. Dernekpazarı’nı markalaştırmaya dönük bir takım  çalışmaların alt yapıları şimdiden oluşturulursa güzel sonuçlara varılacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 9 yıl Önce

KAYMAKAM BEY YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21