Dernekpazarı, bölgemizin en modern yaşam alanı olacak

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu Dernekpazarı’nda yaptığı açıklamada Dernekpazarı ilçe merkezi bölgemizin en modern yerleşim ve yaşam alanı olacağını belirtti.

Dernekpazarı, bölgemizin en modern yaşam alanı olacak

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Dernekpazarı ilçesinin mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek ilçede gerçekleştirilen, sürdürülen ve yapılacak olan çalışmaları değerlendirdi.

 

Büyükşehir Belediyesinin Dernekpazarı’nın mahallelerinde gerçekleştirdiği çalışmaları muhtarlarla ayrıntılı olarak değerlendirmeye tabi tutan Gümrükçüoğlu, ilçede altyapıdan üst yapıya her alanda oldukça önemli çalışmalara imza attıklarını ifade ederken, ilçe merkezinin kentsel dönüşüme tabi tutulacağını kaydetti. Bu konuda TOKİ ile protokol imzaladıklarını hatırlatan Gümrükçüoğlu; “Dernekpazarı ilçe merkezi bölgemizin en modern yerleşim ve yaşam alanı haline gelecektir” dedi.

 

Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık ise değerlendirmesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu’na ilçelerinde gerçekleştirilen çalışmalardan ötürü teşekkür etti. Aşık, “Sayın Başkanımız ilçemizin her zaman yanında olmuştur. Kendilerine hizmetleri için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21