Dernekpazarı Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den 7.aday

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Dernekpazarı Belediye Başkanlığı için Ak Partiden başvuru yapan 7. Aday Adayı Mehmet Erdil oldu.

Dernekpazarı Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den 7.aday

Türkiye Enerji-Sen Doğu Karadeniz Şube Başkanı, Çaykara-Dernekpazarı Vakfı Başkan Yardımcısı ve Bölümlü Çay Fabrikası Müdür Yardımcılığı  görevlerini sürdüren Mehmet Erdil, Ak Parti’den Dernekpazarı Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

 

Beraberindeki destekçi bir gurupla İlçe Başkanlığına giderek Başkan Zeki Avni Usta’ya dosyası sunan Erdil, Ak Parti’nin 7.adayı oldu.

 

Kendisi de Aday Adayı olan İlçe Başkanı Usta, partiye olan ilgiden büyük mutluluk duyduğunu belirterek; “Herkese  başarılar diliyorum. Sonunda hepimiz Dernekpazarı’na hizmet için yarışıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Yaklaşık 35 yıllık memuriyet sürecinde geniş bir yöneticilik geçmişi ve  tecrübesine  sahip olduğunu belirten Erdil; “Kamu ve Sivil Toplum Örgütü yöneticiliği yanında, vakıf ve dernekçilik alanında da çok  sayıda çalışmalarım oldu. Sahip olduğum bilgi birikimiyle bu göreve hazırım. Daha yaşanabilir bir Dernekpazarı için bu  göreve talip  oluyorum. Allah nasip eder de aday olup seçilirsem tecrübemi Dernekpazarı için kullanmak istiyorum. Dernekpazarı’nın sorunlarını ve çözüm yollarını en iyi bilenlerdenim. Eğitim, sağlık, sosyal, ticari ve teknik alanlarda önemli  projelere sahibim. Yaşayacağımız bu güzel  ilçeyi, ekip ruhuyla hep birlikte yöneteceğiz. İlçemizin problemlerinin kısa sürede nasıl çözüme kavuşturulduğunu göstermek için örnek alan değil, örnek alınan bir  Dernekpazarı için adayım. Gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

 

Haber-Foto: Fahri Düzenli

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21