Dernekpazarı Ak Parti'de 2.aday Yaşar Falcı

Ak Parti Dernekpazarı İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan Yaşar Falcı, Dernekpazarı’na hizmet için bayrağı devralmaya hazır olduğunu ifade etti.

Dernekpazarı Ak Parti'de 2.aday Yaşar Falcı

Ak Parti Dernekpazarı İlçe Başkanı Zeki Avni Usta’nın 3.dönem kuralı nedeniyle yeniden aday olamayacağı kongrede Teşkilat Başkanı Yaşar Falcı ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 

Falcı yaptığı basın açıklamasında; “Gönül vermiş olduğum partime hizmet yolunda bu yeni dönemde ülkeme ve  halkıma daha iyi hizmet edebilme adına ilçe kongresi için partimin de uygun görmesi halinde bayrağı teslim almaya hazırım. İstişare merkezli, hizmet odaklı yeni bir yönetim oluşturup, nüfusu küçük, nüfuzu büyük ilçemize ve de davamıza daha güzel hizmet edebilme adına aday olacağım. Hedefimiz geniş katılımlı, dengeleri koruyan, yerel yönetim ve kamu kurumlarıyla uyumlu, sahada aktif, yorulmamış yıpranmamış, ayrıştırmayan, kucaklayıcı bir yönetim oluşturmaktır. İnşallah davamıza gönül vermiş tüm gönüldaşlarımızın fikirlerini ve dualarını da  alarak, Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız, başbakanımız, bakanlarımız ve vekillerimizle hizmet yolunda 2023  hedefine en iyi şekilde ulaşacağız. Bize destek olan, moral veren arayan soran tüm dostlarıma müteşekkirim. 19 Ağustos’ta başlayacak olan kongrelerimizin tüm insanlığa hayırlar getireceğine inancım tamdır" ifadelerini kullandı.

 

Yaşar Falcı Kimdir ?

1980 yılında Dernekpazarı’nda doğan Yaşar Falcı, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunudur. 2007 yılından bu yana Ak Parti’de çeşitli kademelerde görev alan Falcı, 2014 yerel seçimlerinde Dernekpazarı Belediye Başkan Aday adayı oldu. Bir dönem Mahalle Muhtarlığı ve Dernekpazarı Muhtarlar Derneği Başkanlığı yapan Falcı, Yenişafak Gazetesi İlçe Temsilciliği ve halen çeşitli basın kuruluşlarında muhabir olarak görev yapmaktadır. Bazı sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde bulunan Falcı, Dernekpazarı Ak Parti İlçe Başkanlığında Teşkilat Başkanı görevini yürütmektedir. Falcı, evli ve iki çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21