Anne Baba benimle oynar mısın?

Dernekpazarı Atatürk İlkokulu Öğretmenleri tarafından organize edilen “Baba Benimle Oynar mısın” etkinliğinde hem öğrenciler hem de velileri eğlendi.

Anne Baba benimle oynar mısın?

Dernekpazarı Atatürk İlkokulu Öğretmenleri tarafından organize edilen “Baba Benimle Oynar mısın” etkinliği keyifli anlara sahne oldu. Okulun bahçesinde yapılan etkinliğe çok sayıda veli iştirak etti.


Velileri okula nasıl getiririz diye düşünürken birden aklarlına böyle bir proje geldiğini ifade eden projenin hocalarından Parla Nur Işıl; “Hatice Altun öğretmenimizle beraber velileri okula nasıl getiririz diye düşünürken birden aklımıza okulda çocuklarıyla oyun oynayabilecekleri geldi. Projeyi hazırlayıp müdürümüz Sayın Ali Sait Abdioğlu’na sunduk. O da bu projeyi çok olumlu karşıladı.“Anne Baba Benimle Oynar mısın?” adlı projemizin amacı; veli, öğrenci, öğretmen ilişkisini kuvvetlendirmek, öğrencilerin okulda anne ve babalarıyla güzel vakit geçirmesini sağlamaktı. Bu amaçla, tüm velilerimizi okula davet ettik. Kız öğrenciler anneleriyle, erkek öğrenciler ise babalarıyla oyunlar oynadılar. Her sınıf şubeleri kendi aralarında üç oyun oynadı. Bu 3 oyunun birincileri final oyunu oynadılar. Birinciler ödüllendirildi” ifadelerin kullandı.

 

Etkinliğin sonunda kermes planladıklarını ifade eden Işıl; “Kermesten elde edilen parayla da Mayıs ayında düzenlenecek olan okul öncesi şenliği için şişme oyun alanı getirtmeyi düşünüyoruz. Etkinlik süresince bizden desteğini esirgemeyen Okul Müdürümüz Sayın Ali Sait Abdioğlu’na, Müdür Yardımcılarımız Temel Sezer ve Kamil Kahveci’ye, her şeyin güzel olması için arı gibi çalışan değerli öğretmen arkadaşlarımız Ahmet Çelik, Ramazan Baş, Şeyma Kaya, Yeşim Akçay, Vildan Çifçi’ye, Selma Yücesoy’a sonsuz teşekkür ediyoruz. Ayrıca etkinliğimize ve kermesimize katılan değerli velilerimiz ve öğrencilerimize de çok teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandı.

 

Haber-Foto: Yaşar Falcı

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21