Ak Parti’nin Dernekpazarı’ndaki 8.adayı Aşık

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Dernekpazarı Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den son başvuru Dr. Mehmet Aşık’tan geldi.

Ak Parti’nin Dernekpazarı’ndaki 8.adayı Aşık

Dernekpazarı Belediye Başkanlığı için başvurunun son gününde başvurusunu yapan Dr. Mehmet Aşık, Ak Parti’nin 8.adayı oldu.

 

Dernekpazarı Kondu Mahallesi Nüfusuna kayıtlı olan Aşık, Uzun Yıllar Yavuz Selim Kemik  Hastanesi  Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptı. Ardından Özel Yıldızlı Güven Hastanesi’nde görevine devam etti. Tıp Fakültesi diplomasının yanına Kamu Yönetimi Diplomasını da ekleyen Aşık; “Kamu Yönetimini okuduğuma göre  kendimi  böyle bir  hizmete  hazırlıyordum. İlçeme  hizmet için koşanları gördükten sonra  ilçeme karşı olan sorumluluğum gereği  ben neyi bekliyorum diye düşündüm. Farklı  yerlerden  teşvik ve  zorlamalar karar vermeme etken oldu. Allah Nasip eder de hizmet  yapma  yetkisini alırsam en güzelini yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Ülkem için, İlçem için, Tüm  Dernekpazarılı vatandaşlarımız için hayırlı olmasını dilerim. Önümüzdeki günlerde Projelerimizi de kamuoyu ile paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

 

Meclise 14 başvuru

Ak Parti’den İlçe Başkanı Zeki Avni Usta, Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, Yaşar Falcı, İbrahim Yüce, Süleyman Balcı, Dursun Atalay, Mehmet Erdil ve Dr. Mehmet Aşık’ın Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunduğu Dernekpazarı’nda Meclis Üyeliği için ise 14 isim başvuruda bulundu.

 

Belediye Meclis Üyeliği için Hüseyin Dereli, Ahmet Yalçınak, Ahmet Erdoğan, Salih Düzenli, Mehmet Sandıkçı, Recep Yıldız, Ömer Benzer, Adnan Düzenli, Yusuf Türk, Ömer Bayburtlu, Fahri Coşkun, Yusuf Cemal Keskin, Muzaffer Kişmiroğlu ve Mehmet Koca müracaatlarını yapan isimler oldular.

 

Haber-Foto: Fahri Düzenli

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21