Ak Parti Dernekpazarı’nda Seçim Startını verdi

Trabzon Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Dernekpazarı’nı ziyaret ederek Başkan Adayı Dr. Mehmet Aşık ve İlçe Başkanı Zeki Avni Usta ile vatandaşları ziyaret etti.

Ak Parti Dernekpazarı’nda Seçim Startını verdi

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmaları yoğunlaşıyor.

 

Trabzon Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Dernekpazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Aşık, İlçe Başkanı Zeki Avni Usta, İlçe teşkilatı ve Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte Dernekpazarı’nı dolaşarak destek istedi.

 

Ak Parti İlçe Başkanlığının tertiplediği toplantıda açılış konuşmasını Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni Usta yaptı. Usta konuşmasında; “Kısa zaman zarfında ilçemizi üç defa ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanımıza  teşekkür ediyorum.  İlçe teşkilatı olarak yerel  seçimlere hazırız. Ev ev ezip projelerimizi ve başkanımızı tanıtacağız. Geçen seçimlerdeki % 80 oyumuzu muhafaza ederek bir rekora daha imza atarak seçimi alacağız.  İlçe Başkanlığına atanmama yoğun destek veren teşkilatımıza ve halkımıza teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

Yoğun ilgiye teşekkür eden Dernekpazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Aşık; “Büyük Şehirle beraber bütünleşerek iktidarın gücünü de yüksek oy oranıyla arkamıza alarak Dernekpazarımızı yeniden imar edecek ve çağdaş şehirler seviyesine yükselteceğiz. İlçedeki herkesin oyuna talibiz ve herkesin hizmetkarı olacağız. Hep birlikte Dernekpazarımızı daha ileri götürme gayreti içerisinde olacağız.  Partili partisiz hiçbir ayırım yapmadan herkesi kucaklayarak partimizin eşit hizmet siyasetini ilçemizde en iyi şekilde uygulayacağız” dedi.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ise yaptığı konuşmada; “Bizler Başkan Adayımızla birlikte Dernekpazarı’nın hizmetkarı olacağız. Büyükşehir Belediyesinin ilgi alanına giren su, kanalizasyon, mezarlık, ulaşım itfaiye gibi hizmetleri bir plan çerçevesinde ilçemize en iyi şekilde sunacağız. Atay Aktuğ döneminde Trabzon’umuz büyükşehir oluyordu. O dönemde Sayın Aktuğ Samsun, Erzurum Büyükşehir olurken, kendisinin SHP’den istifaya edip CHP’ye geçmesinden ötürü Trabzon Büyükşehir belediyesinden çıkarılmıştır. Bu hepimizi üzmüştür. 20 yıldır bu aşk ile ulaşmayı arzu ettik. 2011 genel seçimlerinde Trabzon Meydanında, bir Türkiye, Karadeniz, Trabzon sevdalısı olan Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan “Trabzon Büyükşehir olacak” talimatı vermiştir. Yasayı hazırlayanlara Trabzon’un Büyükşehir olacak şekilde bu yasayı düzenleyin diye yasayı esas almıştır. Muhalefet partileri ne yapmıştır. Trabzon’un büyükşehir olmasına karşı çıkmıştır. Sonra bütün ilçeleriyle, yani Dernekpazarı ilçemizi dışarıda tutacak şekilde büyükşehir olmayı istemişlerdir. Büyükşehir’e karşı çıkanlar, Dernekpazarımızı dışarıda tutacak Büyükşehiri isteyenler sizlerden hangi yüzle oy isteyecek. Bu nedenle Şehrimizin böylesi hamisi, hizmetçisi, hizmetkarlığında çalışan Başbakanımızı desteklemek boynumuzun borcudur. Özel idarenin araçlarının yanı sıra 5 yılda Trabzon’a kazandırdığımız 25 trilyonluk araç parkımız Dernekpazarı’mızın emrinde olacak. Az ya da çok hizmeti herkese götürmek için gecemizi gündüzümüze katacağız. Her şey daha güzel olacak ve iyi ki büyükşehir olmuşuz denilecek. Hayvancılık ve ormancılıkta aynı çalışmalar sürecek hiçbir engellemesi olmayacaktır. Büyükşehir belediyesi sizin hiç bir arazinizde sizin bir bina, hayvan barınağı yapılmasını engellemeyecektir. Sizin için bedava proje sunacaktır ve imarınızın her zaman önünü açacaktır. Hiç kimsenin 1 kuruş farklı vergisi olmayacaktır. Öğrenmek isteyen muhalefet partisi varsa buyursun resmi gazeteden açsın okusun. Ana muhalefet partisinin büyükşehir adayı olan milletvekili ekstra vergiler gelecek diyor. Böyle bir şey yok. Hakka hizmet halka hizmettir anlayışı ile hareket eden Recep Tayyip Erdoğan başbakanımız ve onun arkadaşları sizin hizmetkarı olmasını takdir edecek olanlar sizlersiniz. Dernekpazarı’nda aday olan Mehmet Aşık’a, mesleki çalışmalarını da bilen, ailesini de tanıyan biri olarak kefilim” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ORHAN.
ORHAN. - 8 yıl Önce

ORHAN BEY İYİ BİR TABABTİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ GEÇİNİZ.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21