banner80

Ak Parti Çaykara ve Dernekpazarı kongrelerini yaptı

Ak Parti’nin Çaykara ve Dernekpazarı’nda yaptığı 5.olağan kongrelerinde mevcut başkanlar Temel Şimşek ve Zeki Avni Usta yeniden başkanlığa seçildiler.

Ak Parti Çaykara ve Dernekpazarı kongrelerini yaptı
banner71

Ak Parti’nin 5.olağan kongreleri Çaykara ve Dernekpazarı ile start aldı. Çaykara’da düzenlenen ilk kongrede mevcut Başkan Temel Şimşek, tek aday olarak girdiği seçimlerde 3.kez başkanlığa seçildi.

 

Çaykara Kongresinin ardından Dernekpazarı Kongresi yapıldı. Dernekpazarı’nda da mevcut Başkan Zeki Avni Usta, tek aday olarak katıldığı seçimde 3.kez başkanlığa seçildi.

 

Kongrelere Çevre ve Şehircilik Eski Baklanı Erdoğan Bayraktar, Ak Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Adnan Günnar, İlçe Belde ve Belediye Başkanları, İl ve İlçe yöneticileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

 

Kongrede konuşan Ak Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, iktidarları döneminde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Kongrelerde Safiye Seymenoğlu ve Erdoğan Bayraktar da birer konuşma yaptılar.

 

Dernekpazarı İlçe Başkanlığına 3.kez seçilen Zeki Avni Usta yaptığı konuşmada; “Bana gösterilen güvene layık olmak için  tüm gayretimle  kaldığım yerden devam edeceğim. Destek olan herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık ise yaptığı açıklamada; “5. Olağan Kongremiz yoğun katılımla ve başarıyla gerçekleşti. Tekrar ilçe başkanlığına seçilen Sayın Zeki Avni Usta’yı ve ekibini tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Kongrede bizi yalnız bırakmayan Bakanımız Erdoğan Bayraktar'a, Milletvekilimiz Safiye Seymenoğlu'na, İl Başkanımız Adnan Günnar'a, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’e, Belediye Başkanlarıma, Ak Parti il ve ilçe yöneticilerine ve misafirlerimize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Usta’nın yönetiminde şu isimler yer aldı:

Nurettin Coşkun, Tevfik Eraslan, Abdulcelil Akyol, İmadettin Topal, Abdullah Gür, Osman Şenocak, Murat Biber, Halil Akyol, Numan Sabit Aydın, Hüseyin Kaldırım, Kemal Erdoğan,  Muammer Düzenli, Yaşar Falcı ve Yusuf Büyükten.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 7 yıl Önce

HER İKİ İLÇEDE YAPILAN SEÇİMLER VATANA VE MİLLETE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN. BAŞARILAR.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21