Genel Müdür Köksal, Çaykaralı muhtarlarla buluştu

Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü Recep Köksal, Çaykara’da muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerin içme suyu ve altyapı alanındaki eksiklerini tespit etti.

Genel Müdür Köksal, Çaykaralı muhtarlarla buluştu
banner71

TİSKİ Genel Müdürü Recep Köksal Çaykara’da mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

 

Toplantıda muhtarlardan mahallelerin altyapı ve içme suyu problemleriyle ilgili detaylı bilgiler alan Köksal, Trabzon’un büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla Büyükşehir Belediyesi bağlı kuruluşu olarak faaliyetlerine başlayan TİSKİ’nin yapısı ve çalışmaları hakkında muhtarları bilgilendirdi.

 

Trabzon il genelinde sağlıklı ve yeterli içme suyu olmayan mahalle bırakmayacaklarını ifade eden Köksal, “Trabzon il genelinde tüm içme suyu ve altyapı işleri TİSKİ’nin sorumluluğundadır. Trabzon’da içme suyu ve altyapı sorunlarını ortadan kaldırmak için yoğun şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu kapsamda Çaykara’da da birçok çalışma gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

Muhtarlarından mahallelerinin altyapı ve içme suyu alanındaki taleplerini alan Genel Müdür Köksal, ilçelerin mahalle muhtarları ile yaptıkları toplantılarının devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21