Çaykara Saadet’te Kadıoğlu yeniden başkan

Saadet Partisi Çaykara İlçe Başkanlığı’nın olağan kongresinde mevcut başkan Mehmet Nuri Kadıoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

Çaykara Saadet’te Kadıoğlu yeniden başkan

Saadet Partisi Çaykara İlçe Başkanlığı’na mevcut başkan Mehmet Nuri Kadıoğlu yeniden seçildi.

Pandemi nedeniyle sosyal mesafeye ve diğer kurallara dikkat edilerek gerçekleştirilen kongreye Saadet Partisi Trabzon İl Başkanı Cevat Kurt, Dernekpazarı İlçe Bakanı Ali Yılmaz, Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu, Hayrat İlçe Başkanı Süleyman Baş, Maçka İlçe Başkanı Hikmet Aydın, CHP Çaykara İlçe Başkanı İsmail Sarı, Çaykara Köseli Mahallesi Muhtarı Mustafa Özen, delegeler ve partililer katıldı.

Divan Başkanlığını İl Yönetim Kurulu Üyesi Cevat Ustaalioğlu’nun yaptığı kongreye saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Ardında gündem maddelerinin görüşülmesi ve siyasi konuşmalar bölümüne geçildi.

AY TUTULMASINA AKIL TUTULMASI EKLENDİ

Siyasi konuşmalarda söz alan İl Başkanı Cevat Kurt ülke gündemini 7 maddede özetledi. Sorunların çok fazla olduğunu sözlerine ekleyen İl Başkanı Cevat Kurt, “Adaletten liyakate, adam kayırmadan yolsuzluğa, şahsiyetli dış politikadan sıfır komşuya, ahlak ve maneviyat erozyonuna kadar bir çok alanda büyük sorunlar yaşıyoruz. Bütün bu sorunlara rağmen adeta kanser olan ülkemiz, gösterişe önem vererek başına saç ektiriyor.” diyerek ‘Ay tutulmasını bilirdik ve duyardık, şimdi ise akıl tutulması oluyor’ dedi.

Konuşmaların ardından tek liste ile girilen seçimde Mehmet Nuri Kadıoğlu güven tazeleyerek tekrar İlçe Başkanlığına seçildi.

Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:

İlçe Başkanı:

Mehmet Nuri Kadıoğlu

Asıl Üyeler:

İsmet Tuncer, Mehmet Karal, Vahap Özen, Ali Özcan Bayraktar, Fatih Çakmak, Kamil Tuncer

Yedek Üyeler:

İlyas Yavuz, Hasan Abanoz, Sait Erdoğan, Ali Sait Toprak, Sezai Dinçer, Hasan Öner,

İl Kongre Delegeleri:

İlyas Yavuz, Mehmet Karal, Mehmet Nuri Kadıoğlu, Ali Sait Toprak, Ali Özcan Bayraktar, Kamil Tuncer, İbrahim Öner, İsmet Tuncer, Fatih Çakmak, Ali Özcan Bayraktar, Vahap Özen, Hasan Abanoz

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21