Fatma Karaoğlu Özyurt, Keçiören’e Başkan Adayı oldu

Ankara Keçiören Belediye Başkanlığı için Millet Partisi’nden aday olan Dernekpazarılı Fatma Karaoğlu Özyurt, hemşerilerinden destek bekliyor.

Fatma Karaoğlu Özyurt, Keçiören’e Başkan Adayı oldu

30 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimlerde Ankara Keçiören Belediye Başkanlığı için Millet Partisi’nden aday olan Dernekpazarılı hemşerimiz Fatma Karaoğlu Özyurt, Keçiören’de yaşayan hemşerilerinden destek bekliyor.

 

Dernekpazarı’nda doğan, eğitimini İstanbul’da tamamlayan ve İşletme Fakültesi mezunu olan Özyurt; “Eş olarak, anne olarak topluma model olan birçok kadının yanı sıra çok genç yaşta Uhud Savaşı’na katılan Hz. Fatıma’nın birey olarak verdiği mücadele ile örnek olmuştur. Ben de bu duygu ve düşüncelerle aday oldum” dedi.

 

Ankara adayları ile bir araya gelen Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali, başta Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hacı Ali Özdemir olmak üzere, Keçiören Belediye Başkan Adayı Fatma Karaoğlu Özyurt ve diğer Belediye Başkan Adaylarına başarılar diledi.

 

Fatma Karaoğlu Özyurt kimdir?

1982 yılında Dernekpazarı İlçesi’nde doğdu. Güney Mahallesi Nüfusuna kayıtlı olan Karaoğlu, Süleyman ve Ayten Karaoğlu çiftinin kızıdır.

 

Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni okul birincisi olarak tamamlayan Karaoğlu, Türkiye 95.si olarak girdiği ÖSS sınavında Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden 2004 yılında mezun oldu. Ankara Üniversitesi Tarım Ekonomisi Yüksek Lisansı Programı’nda tez çalışmalarına devam etmekte olan Karaoğlu’nun Organik Tarım üzerine araştırmaları bulunmaktadır.

 

Evli olan Özyurt, öğrencilik yıllarında başladığı iş hayatını kendi kurduğu Kırmızı Patent adlı firmada marka, patent ve coğrafi işaret tescilleri üzerine devam ettirmektedir.

 

Üniversite yıllarından itibaren birçok dernek ve vakıf çalışmalarında bulunarak Millet Partisi Gençlik Kollarında aktif olarak siyaset yapan Karaoğlu Özyurt, İki dönemdir Millet Partisi Ankara İl Yönetiminde görev yamaktadır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 8 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞİM 2014 BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE BAŞARILAR DİLERİM.

zafer
zafer - 8 yıl Önce

syn degerli başbakanımız keçiörenli elbette keciören akp lı olacak

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21